Čištění koberců a čalounu

Koberce jsou základem skoro každého domu, pokud doma nemáte plovoucí podlahu, nebo lino, tak máte určitě koberec. Další volbou je také dlažba, ale i na dlažbu se někdy pokládá koberec. Jestliže koberec máte a už je za dlouhé roky zašlí a špinavý a nedaří se Vám ho vyčistit Vašimi prostředky, tak se obraťte na firmu, která Vám pomůže. Galerie http://www.gavu.cz/ čištění koberců wismont-cisteni.cz, Vám pomůže od špíny v koberci a opět bude, jako nový.

čištění (2)

Tato firma působí na trhu už nějaký ten rok a za svojí působnost už vyčistila nejeden koberec. Díky speciálním přípravkům, kterým je certifikované čistidlo Prochem Vás zbaví všech nečistot. Tyto prostředky jsou šetrné jak ke zdraví, tak k materiálu koberce. Navíc likvidují viry a bakterie a kompletně zbaví koberce chlupů a vlasů. Firma má profesionální přístup a také má profesionálně proškolené zaměstnance, kteří vědí, co dělají. Firma se zabývá všemi druhy koberců a to i perskými a vlněnými. Čištění se týká i velkých ploch jako jsou kanceláře, zasedací místnosti, či velké haly.

čištění

Firma se samozřejmě nezabývá pouze čistěním koberců, ale dělá i spoustu jiných prací. Mezi jejich služby patří i kompletní čištění čalounu, matrací, mytí oken a rámů, mytí žaluzií, čištění a renovace schodů stojní leštění podlah a mnoho dalšího. Na jejich webových stránkách se můžete podívat na podrobný ceník služeb, který je popsaný velmi detailně. Navíc zde najdete reference zákazníků, kteří již služby využili. Podle jejich komentářů si můžete udělat obrázek o tom, jak daná firma funguje a zda jejich služby stojí za to. Komentáře od zákazníků, je ta nejlepší volba ohledně pravosti služeb.

Pokud tedy máte špinavou sedačku, koberec, nebo nestíháte umýt okna a žaluzie, tak si na to objednejte tuto firmu. Zaručeně budete spokojení a rozdíl poznáte ihned po tom, co se práce dokončí.