Nezařazené

Minitiskárna na fotky z mobilu

Každý bychom si přáli uchovat své vzpomínky co nejdéle a rádi si staré fotografie prohlížíme. Proto začala také stoupat popularita takzvaných polaroidových fotoaparátů – tedy zařízení, které po vyfotografování fotku ihned vytiskne.
Problémem je ovšem cena. Papír do tohoto zařízení je velmi drahý a pořizovací cena fotoaparátu také. Navíc – pokud vyfotíme spoustu fotek, které se nám nelíbí, stejně nám z přístroje vyjedou – ztrácíme tedy čas i peníze.
Pokud jste i vy po polaroidu toužili, máme pro vás výhodnější alternativu – tiskárnu v mini velikosti, která se vám pohodlně vejde do kabelky a na pracovním stole vůbec nezabere místo!
velkoformátová tiskárna.jpg

Parametry tiskárny

Velikost fotografie: 5 x 7,5 cm
Rozlišení tisku: 313 x 400 dpi
Hmotnost tiskárny: 170 gramů
Rozměry tiskárny: jako mobilní telefon
Technologie tisku: ZINK (nepotřebujete žádný inkoust!)
Rychlost tisku: do 40 sekund
Připojení: Bluetooth nebo aplikace v telefonu a WiFI
Pořizovací cena: 1500 – 4000 Kč
prohlížení fotek.jpg
Co se týče ceny, je přece jen troch vyšší, odvíjí se ovšem od značky tiskárny a také kvality tisku. Jako snad úplně ve všem se vyplatí investovat více peněz, protože i zde je kvalita přímo úměrná ceně.
Odteď si budete moci vyzdobit byt svými fotkami z dovolené – tisknout můžete i na pláži. Stačí mít tiskárnu stále nabytou, plnou papíru – a především u sebe. Fotografie v ní a jejich kvalita je srovnatelná s vyvoláním fotky ve specializovaném obchodě.
Chystáte-li letní párty, vašim hostům jistě udělá radost, budou-li odcházet s obálkou fotek, které dostanou přímo po odchodu. Na svatbě naopak můžete ocenit aktivitu příbuzných – spárovat jejich telefony s tiskárnou a poté se kochat tím, co vyfotili. Pokud se chystáte na dovolenou, můžete si fotky při cestě zpátky rovnou fotit do alba. Už po vás nikdo nebude muset škemrat fotografie. Takové vzpomínky vám nikdo nevezme!