Ne vždy se v sexu daří


Když na to přijde, byla by přinejmenším většina z nás mužů ráda, kdyby život vypadal jako v pornofilmech. Kdybychom měli po ruce, a nejen po ruce, vždy dostatek krásných povolných partnerek v rouše Evině, se kterými bychom šli hned na věc a nikdy by to nekončilo. To by byla panečku krása! Jenže to je jenom mužské zbožné přání, které se normálním smrtelníkům nevyplní. Nám obyčejným mužům musí často stačit jenom nějaká ta jedna partnerka a aspoň trochu uspokojivá erekce.

Ale máme aspoň to? Máme my muži aspoň jednu partnerku, případně s nějakou tou milenkou bokem, a oplýváme i dostatečnými mužnými silami? Někdy naštěstí ano, ale někdy také ne. A zatímco se na první pohled zdá, že by se nějaká ta partnerka vždycky sehnat dala, přinejhorším na sex za úplatu, jak nabýt mužných sil, které, jak pociťujeme, právě nestojí za moc? To už nevíme.

žena na loži

Jistě, každý z nás už někdy slyšel o tom, že existují afrodiziaka, tedy něco, co by nám mohlo s erekcí a její výdrží pomoci, možná někdo slyšel i nějaké ty detaily, jenže kdo se v tom má vyznat? Nabídky jsou skutečně různorodé a všichni víme, že se leckterým z nich nedá věřit. Že jsou některé z nabídek nejistě vypadající a některé klidně už i na první pohled šílené. A byť po erekci my muži toužíme, nebudeme přece utrácet všechny své peníze, abychom vyzkoušeli něco, co nám možná nenabízí ani ty nejmenší záruky!

žena v posteli

Naštěstí ale nemusíme být učiněnými pokusnými králíky farmaceutických firem, novodobých alchymistů a bab kořenářek. Pokud dostaneme od doktora recept, můžeme užívat Viagru, a pokud to neklapne, pak je tu třeba Sildenafil bez receptu. A na takový přípravek je skutečně spolehnutí.

Když tedy někdo z nás potřebuje nějaký přípravek, po kterém se stane zase (aspoň po sexuální stránce) dokonalým mužem, může si bez problémů právě tuto alternativu k Viagře pořídit. A bude třeba zase mužem z ocele. A to se tam dole určitě hodí.