Sociální vztahy

Kdo by neměl rád společnost. A když je to veselá společnost, tak je radost doslova dvojnásobná. No, kdo by se nechtěl každý den bavit a jen se smát v dobré společnosti? Dobrá společnost se vždycky cení a myslím, že jistě každý by chtěl být součástí prima a veselé společnosti. No jen si to představte. Jdete někam na oslavu a jdete tam sami. A ptáte se, proč jdete sami? Protože je to pracovní večírek a bylo by divné, kdybyste tam nepřišli. A tak tam jdete, i když se vám tak vůbec nechce. Ale ze slušnosti jdete. A nejhorší je, že v práci jste teprve dva měsíce, takže žádné blízké přátelství tam rozhodně nemáte a tím je to horší.

Mít prima společnost je skvělé.

Jdete sice do společnosti, kterou znáte, ale nemáte tam nikoho, s kým byste si naplno užili celou party ve společnosti. Takže co máte dělat? Je to opravdu hrozná situace, ve které bych nechtěla vůbec být. Ale jít tam je vážně důležité. A tak asi uděláte to, že si tam stoupnete do kouta a čekáte, dokud si vás někdo nevšimne a nedá se s vámi do řeči.

Někdy jsou vztahy na bodu mrazu.

Jenže jak to udělat, abyste taky byli součástí týmu a aby vás společnosti přibrala mezi sebe? Vím, že každý má rád společnost, ale ne vždycky je to tak jako z pohádky. sama jsme taky zažila několik komplikací kvůli špatné společnosti, protože jsme se jako dospívající chytla špatné party. Tedy velmi špatné společnosti. Bohužel to byla společnost, která jenom kouřila a dělala blbosti. A já, a bych zapadla jsem to dělala taky. Naštěstí jsem ale přišla včas k rozumu a odjela jsme na internátní školu, kde mi bylo prima a taky tam byla perfektní společnost. Více jsme si přát opravdu nemohla. Mám nyní vystudovanou prima školu, o které jsme snila a mám taky velmi milou rodinu, na kterou se mohu vždycky spolehnout ve všech ohledech. V dobré společnosti je dobré být, protože to posiluje sociální vztahy, a to je důležité. A jak jste na tom vy a vaše sociální vztahy? Dáváte si hodně záležet na tom, ve které jste společnosti nebo je vám to jedno? Jsou totiž jedinci, kteří žijí jenom tím, že se vyskytují pouze v dokonalých společností, aby jim bylo fajn.