Zažijte pocit profesionálů

V arénách si můžete e vyzkoušet jaké to je, mířit, střílet a strachovat se o svůj život! Zažijete pocit jako profesionálové a opravdoví vojáci. Nejenom pro muže, ale i pro ženy je to neobyčejný zážitek plný emocí, strachu, napětí, ale také často odměny ve formě výhry. Výhra je totiž něco, o co se snaží každý z nás, takže tým, který vyhrává si užijete navíc ten skvělý pocit z vítězství. Ovšem můžete si samozřejmě hned naplánovat s týmem odvetu.

billboard-right(1)

Tajemný labyrint
Máte rádi moderní pojetí herny? V tom případě je pro vás skvělou volbou tajemný labyrint, který se svými zákoutími překvapí každého hráče. Pokud přijdete poprvé a ještě předtím jste tuto hru nehráli, jistě budete velice překvapení, jaké zákoutí se zde nachází, jaký prostor můžete využít a jak je celá aréna důmyslně sestavená tak, abyste mohli zneškodnit nepřátele. Je jenom na vás, jak toho využijete, kde se ocitnete a jestli budete dostatečně rychlí a přesní, abyste dosáhli vítězství.

Aztécké ruiny
Zákoutí historických, bájných a pradávných aztéckých ruin je úplně jiným rozměrem, kde se snoubí pradávno s napětím a akcí. Střílení, míření a palba, to vše se ozývá tímto prostředím, samozřejmě ještě s výkřiky nebo konečným jásáním z vítězství. Kdo bude tentokrát vítěz? Vše je ve vašich rukou. Palte s přesností a vychutnávejte si nový zážitek.

Vlastnosti hry

Počet hráčů se udává od jednoho až po 16. Vytvoříte dva týmy, které proti sobě budou soupeřit. Vesta na vašem těle zaznamenává, jestli ještě žijete, či zdali jste už umřeli a tím pádem vypadáváte ze hry. Samozřejmě vyhraje ten tým, který bude mít ještě členy naživu.

Aztec (1)

  • Lasergame představuje dvě arény a několik dalších možností hry. Na výběr je z dalších 11 typů hry. Připravené jsou systémy hraní pro začátečníky, pokročilé i experty. Vytvořte tým a porazte všechny nepřátele. Čeká vás adrenalin, napětí, akce i život na vlásku. Vyhraje ten nejlepší? To se ještě uvidí!