Nezařazené

JE VÁŠ ÚSMĚV SEXY?

Proč nemají všichni krásné a dokonalé zuby? Na vině může být genetika, dlouhodobé užívání léků, nebo třeba nedostatečná starostlivost způsobená obavami z návštěvy zubního lékaře. Strach z ošetření je ale špatný rádce a v případě lékařů z Liberce je opravdu zbytečný.
tmavě hnědé kudrnaté vlasy.jpg

LASKAVÍ PROFESIONÁLOVÉ2

O tom, že se mohou nově příchozí pacienti přesvědčit již při vstupu do ordinace. Čeká je zde nejen příjemné prostředí, ale hlavně chápavý a trpělivý přístup, který působí jako uklidňující balzám a utiší i nejzarputilejší bázlivce.

Po absolvování vstupní prohlídky, která zahrnuje rentgen a celkové vyšetření dutiny ústní je pro každého zvlášť sestaven plán léčby.

Lékaři jsou odborníci, kteří se dále vzdělávají ve svém oboru a zajišťují tak svým pacientům tu nejlepší péčiv oblastech Implantologie, Endodoncie, Protetiky, nebo Parodontologie.

Naprostou samozřejmostí je, že ošetření jsou prováděna velmi precizně pod mikroskopem a pacient si může být jistý, že se mu dostává té nejlepší péče provedené do všech detailů.
zubní péče.jpg

ZÁŘIVÉ ZUBY BĚHEM JEDNÉ NÁVŠTĚVY

Součástí lékařské týmu je také dentální hygienistka. Má na starosti jemné očištění chrupu od zubního kamene, což je důležité pro zdravý a dlouhý život každého zubu. Pomůže a poradí při volbě vhodného kartáčku, nebo dentálních nití a v neposlední řadě provádí bělení zubů pomocí bělící lampy. Výhodou je, že rozdíl v barvě zubů je již po prvním vybělení obrovský.
Pocit ze zdravých a bílých zubů je nenahraditelný a krásný úsměv výrazně přispěje k mladistvému vzhledu.

Je dobré si uvědomit, že zkažené zuby nejsou jen problémem estetickým. Záněty v zubech sebou nesou velké riziko pro celý organismus a mohou způsobit onemocnění srdečního svalu, trávící soustavy, nebo ledvin.

Pravidelná péče o zuby pomáhá nejen uchránit si zdraví, ale přispívá také ke spokojenému a plnohodnotnému životu.