Jak stahovat videa z internetu?

Možná Vás někdy napadla myšlenka, jaké by to bylo, stáhnout si své oblíbené video a pozorovat ho po cestě do práce, v metru, bez přístupu k internetu. Rozhodně to není nereálná představa, už vůbec ne díky následující stránce. Video downloader je volně přístupná stránka, díky níž můžete stáhnout jakékoliv video téměř z libovolné platformy na internetu – TikTok, YouTube, Instagram, Twitter,…

Video

Vše je jednoduché, zvládnete to ve třech krocích a navíc, celá služba je zcela zdarma a dodatečný návod si můžete přečíst mimo jiné i v českém jazyce. Stačí pouze zkopírovat adresu stránky s videem a vložit do pole určené pro URL. Poté pouze jedenkrát kliknout a za pár sekund máte připravené video ke stažení! Jednodušší by to snad ani být nemohlo. Jedná se o velmi výhodnou službu, protože takto můžete sledovat videa kdekoliv, kdykoliv, bez internetu a dále s videem pracovat – editovat ho, přidávat vlastní popisky a další. Fantazii se meze nekladou.

Video downloader

Stahování funguje na všech typech zařízení a operačních systémů, nemusíte se tedy bát, že by se akce nevyvedla. Jediné, co je třeba pohlídat, je volné úložiště Vašeho zařízení. Videa obecně zabírají více místa než zvukové stopy či fotky, proto se nelekejte, pokud budete muset vyklidit kousek místa promazáním aplikací nebo souborů, které už déle nevyužíváte. Tato stránka je zcela bezpečná a nijak neohrožuje Vaše soukromí. Nevyskakují nepříjemné reklamy jako u jiných podobných webových stránek. Nemusíte se bát o svoje bezpečí, ani o bezpečí svého počítače, protože ze stahování pomocí této webové stránky žádný virus nechytíte. Pokud Vás ihned napadlo nějaké video, které byste chtěli mít uchované offline, určitě neváhejte a vyzkoušejte tuto službu hned teď! Nemusíte tak čekat na další připojení k internetu, nebo plýtvat svými mobilními daty. To je pro Vás minulostí.