Nezařazené

Komplikované úvěr kvůli záznamu v registru

Pořád se o tom mluví, ale nikdo neřekne, jak je to doopravdy. Jak je to ve skutečnosti s registry? Kdy může člověk získat půjčku a za jakých podmínek? O jaký druh nebo typ úvěru se vlastně jedná? Proč ten název a co vlastně můžeme ve finále od úvěru očekávat?

Hypotéka bez registru, už jste tento název několikrát viděli nebo jej sami vyhledáváte, protože hledáte hypotéku, u které by se neřešily registry? Tento název stále ještě velice často vyhledávají běžní lidé, kteří chtějí ručit nemovitostí, proto zadávají název hypotéka a nechtějí, aby někdo probíral registry. Mají například záznam v některém z registru dlužníků a to bankovního nebo nebankovního typu a běžná banka jim nepůjčí. Z těchto důvodů se vyhledává tento název, který značí, že lidé nechtějí, aby se někdo díval do registrů, ale potřebují dlouhodobý úvěr nejlépe s ručením nemovitostí, kterou dají takzvaně do zástavy a za ni získají peníze.

kalkulačka peníz

V našem případě se ale jedná čistě o druh podnikatelského úvěru pro podnikatele, firmy a OSVČ.

Spadáte do této kategorie a hledáte vhodný úvěr pro své podnikání, kde nebudete muset prokazovat nějaké čisté registry, kde nikdo nebude řešit, jestli máte nebo nemáte záznam, a kde budete moci ručit nemovitostí?

V tom případě bude vhodná hypotéka bez registru https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/.

Ovšem v tomto případě se nejedná o to, že bychom do registru nenahlíželi. To si myslí mnoho podnikatelů, ale opak je pravdou. Registry se musí projet, to je dáno zákonem, ale jde o to, že záznamy v nich se dají tolerovat, což v našem případě velice často také děláme a podnikatelům i přes záznam úvěr poskytujeme.

lidé tým

Ruší se samozřejmě nemovitostí, za kterou získáte peníze. Většinou určitá procenta z odhadu podle jejího stavu. Pak se všechno sepíše, vypočítá se, na jak dlouho chcete splácet (může to být až 30 let), připočítá se nízká úroková sazba, určí se tedy měsíční splátky a vše se nakonec může potvrdit. Ihned se převádí peníze, které máte do druhého dne na svém účtu a se kterými můžete v podnikání nebo ve firmě libovolně naložit, takže můžete zaplatit v rámci podnikání cokoliv, co potřebujete.