Nezařazené

Zdravé snídaně za pět minut

Každý má svůj čas rozdělený jinak. Někdo má na snídani mnoho času, někdo naopak téměř žádný. Nebuďte však líní a snídejte, protože to vám dopomůže k energii pro celý den. Pokud máte málo času, pět minut najdete určitě, že ne je jen hloupá výmluva. Za chvilku můžete mít snídani, která bude dobrá a zdravá.
jogurt s vločkami
            Hummus je dobré a zdravé jídlo, které koupíte již hotové a několik dní po sobě si jej můžete přidávat například na pečivo, nebo rýžové chlebíčky. K tomu si nakrájejte okurku a první poklad je na světě. Seženete jej poměrně levně. Například avokádový, s olivami, chilli, apod.
            Müsli jsou každodenní záchrana. Pokud si je vezmete s mlékem nebo jogurtem, nic tím nezkazíte. Dejte však pozor, mléko berte lépe nějaké mandlové apod. a u jogurtu si hlídejte, jestli to není jedno velké sladké nic.
            Také můžete vyrobit avokádovou pomazánku. Jednoduše rozdrťte avokádo, přidejte lžíci olivového oleje a smíchejte spolu se lžící citronové šťávy. Osolte a pokud chcete, můžete si přidat i stroužek česneku. Příprava je rychlá a opět vám vydrží dlouho. K tomu pečivo a snídaně je na světě.
            Cottage patří také mezi zdravé možnosti k snídani. K tomu si rychle nakrájejte ovoce a snídani máte hotovou. Můžete koupit light verzi a získáte do těla velký podíl bílkovin.
opékač topinek
            S sebou si můžete připravit také rychlý sendvič z pečiva, sýra, salátu, můžete si jej namazat humusem, nebo tvarohem, přidat rajčata a rovnou během cesty do práce či do školy jej sníst.
            S těmito nápady jistě dokážete připravit dostatečně sytou a výbornou snídani, která vás zasytí a bude zdravější, než nejíst nebo naopak jíst v McDonaldu či jiných fastfoodech. Obzvláště pak, pokud se chcete se svou postavu posouvat a vylepšovat své schopnosti či zpevňovat tělo. K tomu jsou tyto snídaně nejdůležitější, stejně jako dodržovat oběd i večeři v jiném než fastfoodovém duchu.