Znáte portál plnapenezenka?

Možná jste o něm ještě neslyšeli, možná jste o něm slyšeli, ale nikdy vás nenapadlo s tím zabývat dále. Přináším vám stručné info o portále plnapenezenka.cz, který nabízí jedinečnou možnost ušetřit na nákupech ve vašich oblíbených eshopech.

O co se vlastně jedná?

Je to webový portál, přes který můžete uskutečňovat své online nákupy u vybraných prodejců a na vybraných e-shopech a získat až 25% slevu ze svého nákupu zpět.
zvětšené peníze

Jak funguje?

Nejdříve je potřeba se zaregistrovat. Získáte tak svůj uživatelský účet, kam se vám budou připisovat odměny za nákupy a vy zároveň budete mít přehled, kolik jste za jaký nákup dostali zpět. Pak už je to jednoduché. Přes portál si vyhledáte obchod, ve kterém chcete provést svůj nákup a nakoupíte tak, jak to znáte. O zbytek už se nestaráte. Obchodník poté váš nákup potvrdí a plnapenezenka.cz vám připíše vaši odměnu.
vip osoba

Co přes portál mohu nakupit?

Přes portál můžete nakupovat zboží v kategoriích móda, cestování, zahraničí, elektro, domácnost a hobby, jídlo, zdraví a drogerie, ale i finance a služby. Obchodů je stále více a plnapenezenka.cz nabízí možnost spolupráce s obchodem, který vám na stránkách chybí. Stačí jenom napsat, o jaký obchod se jedná.

Kdy mi peníze vyplatí?

Peníze si můžete nechat vyplatit již od 1 Kč. Je dobré si ale počkat, až se vám trochu nastřádají. Pokud si totiž vyberete minimálně 100 Kč, dostanete k tomu zároveň i bonusové částky, jako jsou například odměna za první nákup, odměna za stažení lištičky do prohlížeče, za doporučení přátelům a další.

Jsou i nějaké další výhody?

Pro stálé uživatele má portál také připravený věrnostní program s VIP statusy, které jim zajistí vyšší bonusy. Podle četnosti měsíčních nákupů jsou pak připravena 3 možná zvýhodnění: VIP 3%, VIP 5% a VIP 10 %. Slevy jsou pak o 3, 5 nebo 10% vyšší, než u ostatních uživatelů.