Co všechno vám může nabídnout nebankovní společnost?

Většina z nás někdy potřebovala finanční injekci, kterou by vyřešila své dosavadní problémy, či si naopak vyplnila nějaký ten sen. Půjčky pak nabízejí hned dvě instituce, které jsou k tomu pověřené, a specializované. Banka a nebankovní společnost. Ptáte se, k čemu je nebankovní společnost, když je tu takový výběr bankovních institucí? Má to svůj důvod, proč se na trhu tolik daří právě nebankovním společnostem, a to i přes rozsáhlou konkurenci v podobě bank.

počítání peněz v dlani

Něco pro podnikatele

Každý podnikatel ví, že není čas ztrácet čas, protože čas jsou peníze. A když je potřebuje, většinou již včera bylo pozdě. V bance si však na půjčku hezky počká, a to kvůli sáhodlouhému papírování, a prověřování. Může se také stát, že půjčku nedostane, jelikož má malý záznam v registru, nebo není schopen prokázat své příjmy. Nebankovní společnosti však podnikatelům nabízejí úvěry v podobě hypotéky bez registru, či hypotéky bez dokládání příjmů, a ty lze vyřídit během pár dní, či dokonce expresně během dvaceti čtyř hodin.

Ale i pro spotřebitele

Nebankovní společnosti poskytují hypotéky i pro spotřebitele. Nejoblíbenější z nich je americká hypotéka, kdy se vlastně jedná o bezúčelový úvěr, který je možný využít na cokoliv. Podmínky splácení jsou pak podobné těm bankovním, a to jak nízká úroková sazba, tak i dlouhá doba splácení. Výhodou však je, že je mnohem snazší na tuto půjčku dosáhnout, jelikož nebankovní společnosti nemají tak přísná pravidla pro poskytování úvěrů.

kalkulačka a propisky

Pozor, pozor, exekuce!

Pokud vám na krk dýchají exekutoři, a vy se bojíte, že již brzy přijdete o svůj majetek, nebo dokonce střechu nad hlavou, potřebujete rychlou a efektivní finanční pomoc. V takovém případě se k vám však banka rychle obrátí zády, jelikož se pro ni jedná o příliš veliké riziko. Nebankovní americkou hypotéku však můžete použít i k vyplacení se z exekuce, a zachránit si tak střechu nad hlavou velmi rychle.